×
#
Biz Kimiz?

Yeminli Mali Müşavir Yücel GENÇ, Yücel Genç Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. bünyesinde meslekteki 30 yılı aşkın tecrübesi ve tamamı meslek mensubu olan uzman kadrosu ile Marmara Bölgesi ve çevre illerdeki firmaların ihtiyaçlarına yanıt vermek üzere başta Kurumlar Vergisi Beyannamesi Tasdik Raporu (Tam Tasdik Hizmeti), Katma Değer Vergisi İadesi (KDV iade hizmeti) ve Vergi Danışmanlığı hizmetleri olmak üzere Birleşme ve Bölünme İşlemleri, Muhasebe ve Vergi Denetimi, Finansal Danışmanlık, Yönetim Danışmanlığı, İç Denetim ve Bağımsız Denetim gibi birçok hizmet sunmaktadır.

Yücel Genç Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. ; müşterilerine güvenilir, doğruyu yansıtan ve geniş kapsamlı hizmet verecek imkânları oluşturmak üzere, çalışanlarına sürekli eğitim olanakları sağlamaktadır ve hizmetlerin aksamadan verilmesini sağlamak için gereken teknolojik alt yapıya sahiptir.

Yücel Genç Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.' nin müşteri portföyünde, inşaat ve gayrimenkul, turizm, tekstil, ağaç ve orman ürünleri imalatı, makine sanayi, mobilya sanayi, tarım ve hayvancılık, perakende, lojistik, kimya sanayi, bilgisayar yazılım, gıda sanayi, deri sanayi, maden ve doğal kaynaklar, petrol ve petrol ürünleri ticareti, uluslararası nakliye, imalat, dış ticaret gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren çok sayıda firma bulunmaktadır. Farklı sektörlerden firmalara hizmet vermek tecrübe ve bilgi gelişimi bakımından fayda sağlamakta ve bu sayede müşterilere verilen hizmetin kalitesi artmaktadır.

Yücel Genç Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. ; Tam Tasdik Raporu hazırlanması, KDV iade hizmeti gibi hizmetlerinin yanı sıra; 2016 yılında, Anka Trio Bağımsız Denetim Anonim Şirketi’ne kurucu ortak olmuş ve Sorumlu ortak baş denetçi olarak bağımsız denetim hizmetlerini bu şirket vasıtasıyla yürütmektedir. (www.ankatrio.com.tr)